بسته اردویی اردوگاه امام‌رضا‌علیه‌السلام در ماه مبارک رمضان

امکان بهره مندي تشکل های فرهنگی و مدارس از فضاي مفرّح و زيباي اردوگاه امام رضاعلیه السلام (باغ بيلدر) درماه مبارك رمضان جهت برگزاري اردو و صرف افطار و استفاده از بسته فرهنگي تفريحي نوجوانان و .جوانان در این مکان مهیا شده است

تاریخ انتشار : 1398/02/17

💠 پيرو درخواست هاي صورت گرفته مبني بر بهره مندي تشکل های فرهنگی و مدارس از فضاي مفرّح و زيباي اردوگاه امام رضاعلیه السلام (باغ بيلدر) در ماه مبارك رمضان جهت برگزاري اردو و صرف افطار و استفاده از بسته فرهنگي تفريحي نوجوانان و جوانان، این امکان در ایام ماه ضیافت الهی در اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا علیه السلام  مهيا گرديده است.

🔹 بسته اردویی ویژه ایام ماه مبارک رمضان در قالب آیتم‌های مختلف و با راهبری مربیان خبره در گروه های 20 نفره طراحی شده است.

🔸 نوجوانان و جوانان در مدت حضور در اردوگاه در قالب گروه های 20 نفره از بازی های فوتبال، والیبال، صخره نوردی، تفنگ بادی، فوتبال ساحلی، فرمانده، فوتبال انسانی، تنیس روی میز، فوتبال دستی، بازی های چوبی و ... استفاده می کنند.

🎯 قابل ذکر است ساعت حضور اردوها از ساعت 17 الی 24 می باشد و صرف افطار در فضای سبز اردوگاه انجام می شود. در صورت نیاز و درخواست، صرف سحری در اردوگاه نیز میسر می باشد.

مکان اردوگاه امام رضا علیه السلام:  مشهدمقدس، جاده طرقبه، بلوار امام رضا علیه السلام، انتهای امام رضا علیه السلام ۱۷

 

شما می توانید جهت اطلاع از هزینه‌ها و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09333400264 تماس حاصل فرمایید.